Career

SERWISANT

 Wymagania i umiejętności:

- wykształcenie średnie techniczne mile widziane elektryczne lub mechaniczne

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- mile widziana znajomość innych języków obcych

- doświadczenie w samodzielnej pracy

- zdolność dobrej organizacji własnej pracy, zaangażowanie w postawione zadania

- cechy osobowe takie jak:

- samodzielność, komunikatywność, łatwość nawiazywania kontaktów, odpowiedzialność, dokładność, zdolność do szybkiego uczenia się, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

- uruchamianie linii do przemysłowej produkcji lodów

- montaż mechaniczny, elektryczny, próbny start maszyny

- serwis i naprawy, samodzielnie lub niewielkich grupach

- w okresie przeszkolenia praca na miejscu w siedzibie firmy

Oferujemy:

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji

- stabilne warunki zatrudnienia

- elastyczny czas pracy

- pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

- możliwość dalszego rozwoju i zdobycia bogatego doświadczenia.

- oferujemy dodatkowe świadczenia m.in. prywatną opiekę medyczną,

pakiet rekreacyjny w formie kart sportowych

Kandydaci proszeni są o składanie dokumentów

na adres email: praca@icegroup.pl

Na aplikacji proszę umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanym

CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji tej oraz przyszłej,

zgodnie z Art. 6 pkt. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia RODO

o Ochronie danych Osobowych 2016/679

Skontaktujemy się TYLKO z wybranymi osobami.